Nowy gameplay z zamkniętej Alphy Stormgate

Nowy gameplay z zamkniętej Alphy Stormgate

Stormgate

Dnia 18.10.2023 otrzymaliśmy więcej informacji o odbytych zamkniętych testach Stormgate. W materiale umieszczonym na kanale YT Frost Giant widzimy urywki gameplay'u. Jednocześnie wielu twórców oraz profesjonalnych graczy udostępniło swoje wrażenia.

Z nowości, które możemy zobaczyć na powyższym materiale to m.in: wygląd obozów neutralnych stworów i zapewniające przez nie buffy i bonusy, nową jednostkę frakcji Vangurad - Hedgehog, umiejętność latającego Skyrider'a, nową jednostkę dystansową frakcji Infernals - Gaunt. MaNa w swoim filmie zdradził, że umiejętność Skyrider'a "Bubble" powoduje, że jednostki znajdujące się w jego zasięgu stają się niewrażliwe na obrażenia, dopóki atakujący nie wprowadzi swoich wojaków w obręb działania zdolności. Gracz zauważył również, że jeśli Gaunt zabije jednostkę, to wypada z niej Fiend.

Osoby, które zarejestrowały się do bety co jakiś czas otrzymują wiadomość e-mail w ramach newsletter'a Stormgate. Ostatni taki przekaz wylądował dziś nad ranem na skrzynkach pocztowych. Informuje nas o ostatnich wydarzeniach związanych z omawianym tytułem oraz dziękuje społeczności. Najważniejsze jednak jest to, że pokazano Smoka, latającą jednostkę, dostępną w późniejszym etapie rozgrywki, dla frakcji Infernals. Dodatkowo, wiemy, że pod koniec października zakończą się obecne zamknięte testy, jednak niebawem możemy się spodziewać kolejnego etapu.