Broken Arrow - 31 stycznia wystartuje Open Beta trybu Multiplayer

Broken Arrow - 31 stycznia wystartuje Open Beta trybu Multiplayer

Broken Arrow

Deweloperzy poinformowali społeczność, że od 31 stycznia do 16 lutego, na platformie Steam, rozpocznie się otwarta beta trybu multiplayer.

W ramach tych testów sprawdzimy jedynie tryb multiplayer, bez dostępu do treści dla pojedynczego gracza. Udostępniona wersja Broken Arrow będzie zawierać 6 map multiplayer w formacie 5vs5 i jedynie 4 z 10 specjalizacji, które gra dostanie na premierę, dla dwóch grywalnych frakcji. Dla USA będą to: USMC (United States Marine Corps) i Pancerna, a dla Rosji: VDV i Gwardyjska pancerna.

Twórcy przygotowali dla graczy dwa osobne leaderboardy: K/D ratio i Win/Loss ratio. Pod koniec bety osoby, które zajmują pięć pierwszych miejsc w każdej tabeli otrzymają szansę wzięcia udziału w wydarzeniu na żywo z Steel Balalaika i będą mogli porozmawiać z twórcami. Każdy leaderboard będzie aktualizowany codziennie na Discordzie.

W grudniu tamtego roku, trwała zamknięta beta Broken Arrow, w związku z tym podzielono się infografiką ukazującą różne liczby powiązane z tym wydarzeniem.