Battle Aces

Battle Aces

Producent: Uncapped Games
Data premiery: TBD

Battle Aces to RTS nowej generacji, tworzony przez studio Uncapped Games, na czele z byłym głównym Balance Designerem Starcraft'a 2 - Davidem Kim'em. Ideą gry są szybkie i intensywne 10 minutowe mecze w trybie multiplayer, z możliwością wcześniejszego wyboru 8 jednostek, których użyjemy w rozgrywce, z dostępnej puli.

Monetyzacja produkcji oparta jest na modelu Free-To-Play z systemem wewnętrznej waluty zdobywanej podczas gry, dzięki której kupimy kolejne jednostki do naszej talii, lub możemy użyć do tego prawdziwych pieniędzy, które wykorzystamy również do zakupu przedmiotów kosmetycznych jak portrety, spraye, kolory jednostek, emotki, animacje wybuchu głównego budynku itp.

Historia gry rozgrywa się w 2651 roku, gdy ludzkość skolonizowała cały Układ Słoneczny. Odkrycie technologii teleportacji zrewolucjonizowała działania wojenne, zmieniając tradycyjny sposób walki w zaawansowane konflikty oparte na dronach. Tytułowi Battle Aces są mistrzami walki dronami, świadczą usługi dla różnych organizacji rywalizujących między sobą.

Najważniejsze cechy Battle Aces:

  • Szybkie i intensywne, 10 minutowe mecze multiplayer w formacie 1v1 i 2v2.
  • Armie składające się z 8 jednostek, podzielone na naziemnie i latające, które wybieramy przed rozpoczęciem meczu.
  • 50 jednostek w dniu premiery + kolejne z każdym nowym sezonem.
  • Przystępny interfejs umożliwiający w prostu sposób produkcję armii, odkrywanie technologii i ekspansję.
  • Wyeliminowanie “żmudnych zadań” jak np. stawianie konstrukcji i zarządzanie nimi.
  • 2 surowce wydobywane z tego samego źródła.